Kuchnie na wymiar dostępne w Gliwicach

Garderoba to miejsce, w którym umieszczamy wszelkie nasze ubrania. W ogóle nie musi być to wielkie wnętrze, żeby utrzymać tam odpowiedni porządek. Sprawdzi się ona jednakowo dobrze jako zabudowa wnęki w ścianie w innym pokoju. W takim wypadku bardzo dobrze sprawdzą się drzwi przesuwne, aby odseparować garderobę od pokoju.


Jak urządzić wnętrze garderoby?


Jak będzie prezentować się nasza garderoba, uzależnione jest przede wszystkim od tego, co będziemy tam trzymać. Wybór o tym, czy potrzeba nam więcej drążków na wieszaki, półek czy szuflad, zależna jest od tego, jakiego rodzaju rzeczy posiadamy. Myśląc o meblach do garderoby powinniśmy pod uwagę wziąć również to, czy potrzebne nam dodatkowe miejsce na przeróżne urządzenia, takie jak żelazko czy deska do prasowania.


Doskonałym wyborem do niedużej garderoby będzie nabycie szafy na wymiar. Dzięki temu zmaksymalizujemy dostępną przestrzeń na odzież, a także przeróżne dodatki. Warto zdecydować się na zakup mebli na wymiar firmy Komandor, która znana jest z wytwarzania bardzo dużych szaf ubraniowych. Pojemna szafa narożna też jest świetnym pomysłem i powiększy ilość miejsca na swoje rzeczy.


Drzwi przesuwne pozwolą zaoszczędzić miejsce

Rewelacyjnym pomysłem na zwiększenie przestrzeni użytkowej garderoby jest zamontowanie tam drzwi przesuwnych, nawet gdy jest to osobne pomieszczenie. W ten sposób zaoszczędzimy nawet do 8 m2 przestrzeni, która jest potrzebna do otworzenia zwykłych drzwi. W tym wypadku możemy wybrać dostępne na rynku gotowe rozwiązania lub drzwi przesuwne na wymiar, które można odnaleźć w ofercie firmy Komandor.


Zadbaj o dobre oświetlenie


Dekorując garderobę należy pamiętać, że dobór odpowiednich mebli nie wystarczy. Bardzo istotne jest także właściwe oświetlenie garderoby. Bardzo istotne jest, żeby światło docierało do wszelkich zakątków pokoju. W przypadku niemałych przestrzeni trzeba skupić się też na oświetleniu punktowym, gdyż oświetlenie ogólne może nie być odpowiednie do zapewnienia właściwej ilości oświetlenia. Najekonomiczniejszym wyborem są LED-y, szczególnie, że przyjmują one różne formy i bez problemu możemy je zamontować tam, gdzie tylko chcemy.


Nie zapomnij o dobrym lustrze


Ostatnim detalem, o którym nie należy nie pamiętać jest lustro. Nie tylko umożliwi ono swobodne oglądanie się podczas wybierania właściwego ubioru, ale również powiększy ono optycznie pokój. W przypadku małego pokoju warto zastąpić lustro stojące wiszącym. Doskonałą alternatywą dla niewielkich pomieszczeń jest szafa z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowano lustro.

Więcej informacji na naszej stronie: https://www.komandor.pl/gliwice/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.